Načítání...

Realizované zakázky

Všechny nemovitosti

Nejnovější články

Nečekejte, jednejte. Nabídněte nemovitost k prodeji co nejdříve
30. 12. 2020

Nečekejte, jednejte. Nabídněte nemovitost k prodeji co nejdříve

U některých majitelů nemovitostí je vidět váhání, zda nabídnout nemovitost k prodeji právě teď. Ano! Existuje riziko, že se ceny nemovitostí budou snižovat. Je třeba využít aktuální zvýšené poptávky po nákupu nemovitostí.

Nemovitosti zatížené věcným břemenem
26. 11. 2020

Nemovitosti zatížené věcným břemenem

Slyšeli jste už někdy tento pojem? Občanský zákoník dělí věcná břemena na tzv. služebnosti a reálná břemena. Jaké druhy služebností existují, k čemu služebnosti slouží a jaká bývá jejich nejčastější využitelnost v praxi. A myslíte si, že vám se to nemůže stát? Nikdy neříkejte nikdy! Protože pokud si hodláte koupit nemovitost, můžete se při hledání bytu či domu setkat s případy, kdy je nemovitost zatížena věcným břemenem.

Koronavirus a trh nemovitostí
28. 10. 2020

Koronavirus a trh nemovitostí

Stojíte před prodejem bytu nebo domu? Chystáte se sjednat hypoteční úvěr a vybrat první nemovitost? Pak vás jistě zajímá, jak realitní trh promění mimořádná opatření v souvislosti s nákazou koronavirem.

Všechny články

O mně

V realitách se v různých formách pohybuji od roku 1996. Veškeré mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem k jakýmkoliv klientům. 

Práce realitního  a energetického poradce pod křídly a s podporou jedněch z nejlepších firem na realitním a energetickém trhu je pro mne nejefektivnějším zhmotněním mých nabytých profesních zkušeností z investičního stavebnictví, developmentu, projektového managementu, správy nemovitostí a odborných činností pro kvalifikované a institucionální investory.

Služby v realitním a energetickém poradenství mě baví a je pro mne výzvou poskytovat je na špičkové úrovni. Vše s jasným cílem. Prodat nebo pronajmout vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti, poradit nebo realizovat řešení stavebních či realitních záměrů, optimalizovat vaše provozní náklady tak, abyste neplatili víc než je opravdu nutné.

Chci vám ukázat, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi realitními makléři, ale i ostatními poradci je řekněme nemalý. Chtěl bych vrátit skutečnou hodnotu odborným, kvalitním a férovým službám tak, aby tou primární hodnotou mohla být Vaše důvěra a spokojenost, a aby jste vy, klienti (možná i přátelé) mohli věnovat svůj čas a ušetřené nebo vydělané peníze tomu co umíte, co vás baví a kdo vás potřebuje!

Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování na koho se obrátit s řešením svých realitních záměrů či možnosti provozních úspor. 

Zavolejte mi. Nemáte co ztratit. Můžete jenom získat.

Proč právě se mnou?

ZDARMA

Vypracuji vám tržní ocenění vaší nemovitosti nebo analýzu provozních nákladů a možných úspor.

JDU S DOBOU

Pro co nejlepší výsledek používám moderní nástroje, špičkové služby, ale i selský rozum.

VYZNÁM SE

V tom co nabízím mám bohaté zkušenosti nejen z realitního trhu.

ERA Patriot Reality David Meixner
20
let zkušeností v oboru
99 +
klientů
20
realizovaných transakcí

Kontakt

Uvažujete o prodeji, pronájmu nebo nákupu nemovitosti?

Jste si jistí, že neplatíte na energiích a ostatních provozních nákladech více, než byste opravdu museli?

Uvažujete o stavbě nebo opravě svého domu?

 

Jsem Vám k službám!

Kontaktní formulář

Tržní ocenění nemovitosti nebo analýzu provozních nákladů Vám vypracuji zdarma!

Nechte nám prosím svůj kontakt

zpracováním osobních údajů